Udržateľnosť pre vašu firmu

Stotožňujete sa s myšlienkou udržateľnosti a zároveň vidíte, že je vo vašej firme priestor pre efektívnejšie spracovanie odpadu? Spoznajte riešenia, ktoré sme pre vás pripravili.

Jednoduše pro méně odpadu

Sme tu jednoducho pre menej odpadu

Sme moderný online obchod s ekologickými produktmi, ale predovšetkým sme tím ľudí, ktorému záleží na našej planéte. Preto chceme, aby sa táto myšlienka šírila ďalej a nezostala len v domácnostiach ľudí, ale aby sa rozšírila aj do firiem, kde tiež máme možnosť robiť veci zodpovedne k našej planéte.

UpřímnostUprímnosť

Svet je v mnohom pokrivený, preto sa snažíme hovoriť veci narovinu

UdržitelnostUdržateľnosť

Jednoduchomenej odpadu

VzděláváníVzdelanie

Zvyšujeme povedomie o planéte

RespektRešpekt

Pestujeme úctu voči Zemi aj voči zákazníkom

BudoucnostBudúcnosť

Sme posledná generácia, ktorá môže ovplyvniť osud Zeme

Naše riešenia pre firmy

Z našej ponuky si vyberiete nech už ste v udržateľnom správaní vašej firmy skúsení matadori alebo s tým chcete ešte len začať. Nahliadnite do jednotlivých častí a vyberte si tú, ktorá vám bude sedieť najviac. A ak neviete, určite sa nám ozvite a všetko spoločne vymyslíme.

Vzdelanie

Naše ekologické produkty majú zmysel iba vtedy, keď sú správne používané, a vaši zamestnanci ich budú správne používať len vtedy, keď budú vedieť ako. Dajte im správnu motiváciu a zorganizujte pre nich interaktívny workshop, na ktorom sa budeme venovať témam ako sú globálne problémy s odpadom, cirkulárna ekonomika, fakty a mýty o triedení odpadu či desatoro udržateľnejšieho správania.

Mám záujem o edukáciu

Analýza

Stotožňujete sa s myšlienkou udržateľnosti a zároveň vidíte, že je vo vašej firme priestor pre efektívnejšie spracovanie odpadu? Využite našu odbornú analýzu v rámci ktorej sa zameriavame na tieto oblasti:

  • Triedenie odpadov a zastúpenie bioodpadu v komunálnom odpade
  • Čistiace prostriedky
  • Energie
  • Kávovary, riad a jiné

Mám záujem o analýzu

Promo

Organizujete pre vašich zamestnancov Deň zdravia, EKO deň, Deň Zeme či iné špeciálne akcie, a hľadáte zaujímavého partnera, ktorý môže vašich zamestnancov inšpirovať a ukázať im cestu ako žiť v duchu less waste? V našom Zemito kiosku záujemcom radi predstavíme ekologické produkty z nášho online obchodu, ktoré si môžu rovno vyskúšať a zakúpiť.

Mám záujem o promo

Benefity

Poďme urobiť spoločne prvý krok a dať vašim zamestnancom exkluzívnu možnosť nakúpiť v našom online obchode so zaujímavou zľavou a motivovať ich tak k udržateľnému správaniu nielen v práci, ale aj v ich domácnostiach. Budeme radi, keď tento firemný benefit odpromujete na svojich firemných stránkach alebo intranetu..

Mám záujem o benefity

%
Zľavový kód
na všetky produkty
z kategórie Domácnosť

Udržateľné produkty

Chcete vašim zamestnancom urobiť radosť darčekom, ktorý podporí zodpovedný firemné prístup k životnému prostrediu? Alebo potešiť spoločnosť s ktorou spolupracujete? Vybrali sme pre vás tie najobľúbenejšie produkty z nášho online obchodu.

Mám záujem o dárčekový balíček

E-shop

Už ste videli náš e-shop?

Úprimný e-shop s ekologickými produktmi od výmyslu sveta pre lepší svet.

Navštíviť e-shop

Kontaktujte nás

Ďakujeme, že vám záleží na myšlienke pre menej odpadu.

Matouš Kopečný
Matouš Kopečný
B2B Green Manager
matous@zemito.cz
+420 774 844 616